پرداخت آنلاین

پرداخت آنلاین سربع‌ترین، آسان‌ترین و مطمئن‌ترین روش برای انتقال پول زمان خرید از سایت‌ فروشگاه دیجی تامین است. برای پرداخت آنلاین شما به یک کارت بانکی، عدد cvv2، تاریخ انقضای کارت و در نهایت رمز دوم نیاز دارید. از سایت دیجی تامین برای پرداخت مبلغ فاکتور خریدتان از چند روش می‌توانید استفاده کنید.

درگاه بانکی

برای خرید اینترنتی از فروشگاه دیجی تامین و از طریق سایت می‌توانید از پرداخت آنلاین بهره ببرید. درگاه مطمئن و معتبر سایت دیجی تامین خیال شما را بابت هر گونه خطای پرداخت راحت خواهد کرد. پرداخت آنلاین سایت دیجی تامین مانند بسیاری از سایت‌ها کاملا معتبر است. اما از آنجایی که با توجه به قیمت بعضی از محصولات امکان پرداخت مبلغ بالاتر از 50 میلیون تومان امکان‌پذیر نیست، ما راه بهتری برای شما در نظر گرفته‌ایم. کیف پول آنلاین!

کیف پول آنلاین

زمانی که در سایت دیجی تامین ثبت نام می‌کنید و وارد صفحه کاربری‌تان می‌شوید، با استفاده از پنل کیف پول آنلاین می‌توانید موجودی مالی حساب خود را از حداقل: 1,000,000 تومان تا حداکثر: 50,000,000 تومان افزایش دهید و در مواقعی که مبلغ فاکتور خرید شما بالاتر از 50 میلیون تومان است به راحتی خرید خود را نهایی کنید. فراموش نکنید که چنانچه این افزایش یابد می‌توانید مجددا کیف پول‌تان را شارژ کنید.

پرداخت در محل

شاید در نگاه اول با شرایط پرداخت در محل تصور کنید که انتقال کل مبلغ درب منزل انجام خواهد شد؛ در حالی که اگر تمایل دارید با این روش فاکتور را پرداخت کنید، لازم است مبلغ 5 میلیون تومان به صورت بیعانه به حساب دیجی تامین واریز کنید. سپس مابقی مبلغ در محل توسط همکار ما تسویه خواهد شد. در نظر داشته باشید که این شرایط برای مشتریانی که ساکن شهر تهران هستند امکان‌پذیر است.

فروشگاه دیجی تامین در هر زمان آماده ارائه بهترین و باکیفیت‌ترین خدمات به شما مشتریان عزیز است تا تجربه یک خرید به یادماندنی را برایتان رقم بزند.